Marakana videla pravu lepoticu! Zvezdin blickrig slomio Napredak, Mijailovićevo remek delo morate da vidite! (VIDEO)

06.08.2023

17:58

0

Crveno-beli za nešto više od pola sata završili najveći deo posla protiv gostiju iz Kruševca

Srđan Mijailović postiže gol protiv Napretka - Copyright Printscreen/TV Arena sport

Nešto više od pola sata bilo je dovoljno fudbalerima Crvene zvezde da završe posao protiv Napretka. U meču 2. kola Superlige Srbije crveno-beli posle 37. minuta imaju ogromnih 3:0.

Perfektan početak meča i gol iz penala dobijenog praktično u prvom napadu crveno-belima je otvorio više prostora na travi najvećeg srpskog stadiona, koji je u 37. minutu video pravu lepoticu.

Najpre je u 35. minutu Bukari, posle kombinacije sa Krasoom, iskoristio loše postavljanje golmana Napretka i gotovo iz mrtvog ugla doneo Zvezdi 2:0, da bi dva minuta kasnije Srđan Mijailović izveo remek delo.

Primio je Zvezdin vezista loptu iskosa sa leve strane na tridesetak metara od gola gostiju, namestio se, naciljao i matirao nemoćnog Bajića, koji je paradom samo ulepšao gol.