Ekskluzivno na 24sedam: Javor-Novi Pazar, golovi i hajlajtsi meča 2. kola Superlige

Autor: P.K.

Sjajni Petar Gigić vodio domaćina do trijumfa

Petar Gigić - Copyright MN Press

Javor je kod kuće dočekao Novi Pazar u drugom kolu Superlige, a meč se odigrao pod obilnom kišom u Ivanjici.

Briljirao je Petar Gigić sa golom i dve asistencije, što je doprinelo konačnom rezultatu od 3:1 u korist Javora.

Na teškom, blatnjavom terenu, Javor je bio efikasniji i preuzeo kontrolu meča.

Gigić je "otvorio" goste u 13. minutu utakmice, a onda je igrao ključnu ulogu u drugim golovima: prvo je u 47. minutu asistirao Kristijanu Tojčiću, a potom je u 51. minutu dodao loptu Normanu Kempbelu, koji je povisio na 3:0.

Međutim, Novi Pazar se nije predao. Adešina je postigao gol u 56. minutu, smanjujući prednost Javora.