VIDEO Inter "rešio" Milan za samo 11 minuta, finale LŠ je blizu! Atomski početak neroazura videli ste samo na 24sedam i to u HD formatu!

10.05.2023

22:56

0

U prvom dvoboju polufinala, Real Madrid i Mančester siti su odigrali 1:1

Slavlje fudbalera Intera - Copyright Tanjug/AP Photo/Antonio Calanni

Posle remija Reala i Mančester sitija, odigrano je novo polufinale Lige šampiona. U prvom duelu gradskih rivala, Milana i Intera, u novom izdanju "Derbija dela Madonina" bilo je 2:0 za formalne goste.

Tanjug/AP Photo/Antonio Calanni

Meč je rešen već u prvih 11 minuta, pošto su golove dali Edin Džeko i Henrik Mkhitarjan. Posle toga je bilo prilika da se rezultat promeni (poveća u korist Intera), kada je Hakan Čalhanoglu pogodio okvir gola. Treba reći i da je sudija iz Španije Manzano preinačio odluku o penalu, a u drugom poluvremenu Džeko nije realizovao situaciju jedan na jedan sa Majkom Manjanom.

Donekle su se "rosoneri" probudili tek u nastavku, ali to je bilo suviše kasno. Pogodio je Sandro Tonali i stativu gola Intera, i tada ekipa Stefana Piolija bila najbliža golu. Doduše, bili su večeras bez Rafaela Leaa, zbog povrede.

Revanš je naredne nedelje, kada će se znati ko će u finale u Istanbulu.

Kao i sinoć, i večeras ste bili u prilici da sve najzanimljivije detalje ispratite u tekstualnom prenosu na našem portalu, uz ekskluzivne snimke u HD formatu.

Kraj!

90. MINUT+2 - Galjardini leži na travi.

Igra se još četiri minuta.

84. MINUT - "Slobodnjak" za Milan. Žiru uzima loptu. Ipak Teo Ernandez, ali veoma neprecizno i preko gola.

78. MINUT - Lautaro izlazi, a ulazi Korea.

74. MINUT - Darmijan u kaznenom Milana, ali Tio blokira. Korner za Milan.

70. MINUT - Lukaku je u igri umesto Džeka, a Dimarka menja De Vraj.

69. MINUT - Pokušava i Brozović. Daljina uopšte nije mala, pa na kraju Manjan brani.

64. MINUT - Sreća za Inter. Tonali pogađa stativu, a pre toga Origi, Dijaz pa Žiru. Na kraju Tonali nema sreće da bude strelac i da vrati svoj tim u igru.

63. MINUT - U Interu, Brozović umesto strelca drugog gola Mkhitarjana

59. MINUT - Na terenu Origi i Tio. Izašli Kjer i Salemakers.

53. MINUT - Džeko jedan na jedan sa Manjanom. Ali brani golman Milana. Korner za Inter. U nastavku, Lautaro ne uspeva da stigne loptu na petercu.

51. MINUT - Mesijas prolazi po desnoj strani, ide ka golu Intera, gađa dalji ugao, ali nije precizan. Lopta odlazi pored stative Onane.

Počelo drugo poluvreme! Nema promena u timovima.

Kraj prvog poluvremena! Iako ima još mnogo da se igra, za sada Inter bliži finalu u Istanbulu.

42. MINUT - Izblokiran Žiru.

32. MINUT - Ipak nema penala. Manzano je prvo pokazao na belu tačku, ali posle intervencije iz VAR sobe i gledanja snimka nema penala!

31. MINUT - Lautaro oboren u kaznenom Milana posle duela sa Kjerom! Izgleda da je penal za "goste".

24. MINUT - Džeko pokušava iskosa sa desne strane. Lopta odlazi iznad gola.

18. MINUT - Umesto povređenog Benasera ulazi Mesijas. Kao da Milan nema već dovoljno problema.

16. MINUT - Stativa Čalhanoglua! Koliko sreće za Piolijev tim.

11. MINUT - Inter vodi sa 2:0! Strelac je Mkhitarjan!

Dimarko za Mkhitarjana koji duplira prednost pored Tonalija. Kakav šok na "San Siru". Ko je očekivao ovakav početak.

8. MINUT - Vodi Inter sa 1:0. Džeko je strelac!

Iskusni napadač pogađa mrežu Manjana posle kornera sa leve strane, Čalhanoglua. Džeko u petercu viši od Kalabrije.

7. MINUT - Kao što smo rekli, Novak Đoković uživo gleda meč, U društvu je sa legendarnim navijačem Milana Andrejom Ševčenkom.

6. MINUT - Za sada nema prilika, ali tek smo u uvodnim minutima.