TSC silan za nastavak borbe za drugo mesto! Pao je i Radnički!

08.05.2023

18:00

0

Jedini gol za domaćina je dao Luka Milunović, a onda su usledila još tri gola gostiju

Radovan Pankov i Ifet Đakovac - Copyright MN Press

Fudbaleri TSC-a nastavili su borbu za drugo mesto na tabeli Superlige. Ekipa Žarka Lazetića je kao gost deklasirala Radnički 1923 sa 4:1. Na "Čika Dači" je Luka Milunović samo na kratko dao nadu svom timu, ali su onda usledila tri gola gostiju iz Bačke Topole.

Poveli su gosti sa bele tačke, a precizan je bio Ifet Đakovac. Samo sedam minuta kasnije, u 27. minutu Luka Milunović je vratio Radnički u život. Onda, u 33. minutu, Đakovac je pogodio prečku iz novog penala, pa je pobeda mogla da bude i ubedljivija.

Ipak, zahvaljujući Josipu Čalušiću TSC je od 43. minuta poveo sa 2:1. U drugom poluvremenu, u strelce su upisali još i Nemanja Petrović i Petar Ratkov, pa je pobeda bila veoma ubedljiva.

Do kraja sezone, TSC će igrati sa Voždovcem, Novim Pazarom i Vojvodinom. Pre Radničkim su dueli sa Partizanom, Crvenom zvezdom i Čukaričkim.