Zvezdino šampionsko slavlje u slikama! Goreo je sever Marakane! (GALERIJA)

22.04.2023

22:19

0

Crveno-bela žurka na stadionu Rajko Mitić posle pobede protiv TSC-a kojom su Borjan i drugovi overili šestu uzastopnu titulu prvaka Srbije

Slavio je večeras crveno-beli deo Topčiderskog brda. Crvena zvezda je pobedom protiv TSC-a (4:1) na stadionu „Rajko Mitić“ šest kola pre kraja sezone overila šestu uzastopnu šampionsku titulu.

Pokušali su gosti iz Bačke Topole da pokvare šampionsku feštu na najvećem srpskom stadionu, tokom prvog poluvremena bili su na željenom koloseku, međutim gol Bukarija za izjednačenje u prvom minutu nadoknade vremena bio je uvod u raspodiju koja je usledila u nastavku meča.

Na kraju Borjan i drugovi proslavili su ubedljivu pobedu i, sa solidno popunjenim tribinama Marakane, titulu koja im je obezbedila i mesto u grupnoj fazi Lige šampiona u narednoj sezoni.