Radnički se izvukao na "Čika Dači"! Spartak bez celog plena na debiju Milanovića

16:14

0

Poveo je domaćin, a gol za bod dao je rezervista

Fudbaleri Radničkog slave gol - Copyright MN Press

Radnički 1923 je ipak uspeo da osvoji bod, dok se fudbaleri Spartaka u Suboticu vraćaju sa žalom za neosvojenih tri boda. Na "Čika Dači" je bilo 2:2, a domaćina je spasio u 76. minutu Džefri Činedu.

Poveo je domaćin zahvaljujući golu Stefana Čolovića u 20. minutu, ali je u nastavku usledio preokret.

Pogocima Petra Stanića i Nikole Srećkovića u 38. i 54. minutu, a onda je Nigerijac pogodio i postavio konačan rezultat.

Šansu je dobio na početku drugog poluvremena umesto Luke Milunovića, a Radnički je do tri boda mogao i u sudijskoj nadoknadi. Ipak, gosti iz Subotice su se odbranili.

Podsetimo, danas je na klupi Spartaka bio Milan Milanović, povratnik u srpski fudbal. U naredna dva kola Subotičani će ugostiti Crvenu zvezdu pa tu teško mogu da očekuju bodove. Na kraju ovog dela takmičenja, gostovaće Kolubari.

U narednoj rundi, Radnički će ugostiti imenjaka iz Niša, a zatim putovati na duel na "Rajku Mitiću". Ni to nije baš povoljan raspored za tim koji se bori za plej-of.