Ovako je Partizan overio trijumf u Lučanima! Menigova milimetarska preciznost i Jovićev dar-mar! (VIDEO)

12.03.2023

20:40

0

Crno-beli ostvarili prvu pobedu od kako ih je preuzeo Igor Duljaj

Kvinsi Menig postiže gol za Partizan u Lučanima - Copyright Printscreen/TV Arena sport

Konačno mogu da odahnu fudbaleri Partizana. Posle serije katastrofalnih rezultata, crno-beli su u Lučanima ostvarili prvu pobedu pod vođstvom Igora Duljaja.

Na tradicionalno jednom od najtežih superligaških gostovanja Urošević i drugovi savladali su Mladost 3:0, postigavši sve golove u drugom poluvremenu.

Pošto je Svetozar Marković doveo crno-bele u vođstvo početkom drugog poluvremena, „Grobari“ su do samog finiša strepeli da im se ne ponovi Radnički 1923 i Kolubara.

Ipak, u poslednjih 10-ak minuta Partizan je uspeo da slomije otpor rivala. Najpre je Menig milimetarski preciznim udarcem poslao loptu tik uz stativu u 78. minutu, da bi trijumf Valjku overio Natho.

Međutim, sve zasluge za gol iskusnog Izraelca idu na račun mladog Nemanje Jovića. Partizanovo dete je napravilo po levoj strani pravi dar-mar u kaznenom prostoru rivala, prepustivši Nathu lakši deo posla u 90. minutu.