Zvezda dala tri gola za osam minuta: Kangina bomba, Kataijevo lukavstvo i snalažljivost Rakonjca (VIDEO)

12.03.2023

17:54

0

Autor: P.K.

Pazar se nadao, a onda je usledila kanonada crveno-belih, treći gol pao uz vatromet

Kanga daje gol - Copyright Printscreen/TV Arena sport

Crvena zvezda je i pre kraja utakmice upisala pobedu protiv Novog Pazara. Šampion Srbije je na proslavi rođendana kluba vodio 2:1, bili su gosti borbeni, ali onda je u roku od osam minuta usledio pravi pravcati nokaut.

Zvezda je za osam minuta postigla tri gola i tako ne samo ugasila nadu Pazarcima, već mu je nanela i ubedljiv poraz.

Prvo je Gelor Kanga postigao svoj drugi gol na meču, sjajnim šutem sa ivice kaznenog prostora:

Samo četiri minuta kasnije igrač utakmice Kanga je asistirao Aleksandru Kataiju, koji je lobovao golmana:

Navijači su posle toga aktivirali vatromet, u 78. minutu za 78. rođendan:

A onda su dobili najlepši kolon jer je u 82. minutu Marko Rakonjac dao svoj drugi gol:

Meč se tu nije završio, ali je pitanje pobednika bilo već rešeno...