Pešić dao dva gola TSC-u! Posle prvog je poslao poruku kritičarima, a ovakav potez mu daje puno pravo za to! (VIDEO)

07.03.2023

19:35

0

Iskusni napadač pokazao da nije zaboravio da trese mreže

Aleksandar Pešić postiže gol protiv TSC-a - Copyright Printscreen/24sedam

Derbi 25. kola Superlige igra se u Bačkoj Topoli. Crvena zvezda vodi protiv TSC-a sa 2:0 golovima Aleksandra Pešića.

Igrao se 20. minut kada je iskusni napadač dobio loptu u prazan prostor od Bukarija. Jednim dodirom je izbacio iz igre protivničkog fudbalera, potom izdržao duel i spoljnim delom stopala poslao loptu u gol domaćina.

Imao je Pešić potom i poruku za kritičare, koji su bili glasni kada je u pitanju njegova igra u poslednje vreme.

Tek što je počelo drugo poluvreme iskusni napadač i drugi put je zatresao mrežu TSC-a!

Akcija je išla po desnoj strani, Vigo je proigrao Kangvu, ovaj je iz prve prosledio loptu do Pešića koji je izuzetno preciznim šutem sa 15-ak metara poslao loptu u donji ugao gola domaćina.