21:32

0

Od 38. minuta Lazarevčani igrali bez "pocrvenelog" Simovića

Fudbaleri Čukaričkog slave gol protiv Kolubare - Copyright MN Press

Fudbaleri Čukaričkog su tek u drugom poluvremenu slomili otpor Kolubare, i u utakmici 23. kola Superlige slavili sa 3:0.

Ekipa Dušana Kerkeza se vratila na pobednički "kolosek" pošto su posle dva trijumfa izgubili od Crvene zvezde. Ali su sada nastavili sa borbom za mesto koje vodi u Evropu. Na drugoj strani, Lazarevčani su posle novog poraza pali u plej-aut grupu.

"Brđane" je u vođstvo doveo Stefan Tomović posle odličnog dodavanja Vladimira Lučića u 60. minutu, a posle samo tri minuta provedena na terenu prednost je duplirao povratnik među belo-crne Luka Stojanović. Seriju je zatvorio golom u 82. minutu Đorđe Ivanović.

Treba reći i da je posao domaćinu bio lakši od 38. minuta. Slobodan Simović je posle neopreznog starta nad Sambuom Sisokoom dobio crveni karton.

U narednom kolu čekaju nas dueli Mladost - Čukarički, odnosno Kolubara - Javor.