16:06

0

Novi trener Dragan Perišić upisao pobedu na debiju, pod Bagdalom pao niški Radnički

Fudbaleri Napretka - Copyright MN Press

Posle duga četiri meseca Kruševac je proslavio pobedu Napretka. Šok terapija promenom trenera dala je instant rezultat, pošto je pod Bagdalom pao niški Radnički – 2:0.

Dragan Perišić trijumfalno je debitovao na klupi Napretka u premijernom meču 23. kola Superlige Srbije.

Sve je po Nišlije u Kruševcu pošlo naopako početkom drugog poluvremena, kada je Nikola Andrić u 55. minutu skrivio penal i pri tom zaradio crveni karton. Precizan sa 11 metara bio Šarić.

Mala nada za goste pojavila se desetak minuta kasnije, kada je zbog drugog žutog kartona teren morao da napusti Marko Putinčanin. Ipak, dva minuta kasnije sve je bilo rešeno, pošto je Bastajić u 66. minutu ispalio projektil u gornji ugao gola gostiju za nedostižnih 2:0.