Kolubara ima dva junaka! Jedan je golman Stanivuković, a drugi Vasiljević

18:55

0

Lazarevčani slavili protiv Voždovca koji nije iskoristio penal

Nikola Vasiljević - Copyright MN Press

Fudbaleri Kolubare su pobedili Voždovac u utakmici 22. kola Superlige Srbije. Rezultat je bio 1:0 u korist Lazarevčana koji su upisali drugi trijumf u prolećnom delu sezone, dok su "zmajevi" vezali drugi poraz.

Podsetimo, u prošlom kolu su kao domaćini izgubili od Crvene zvezde sa čak 6:0. Nakon 90 i "kusur" minuta, ekipa Nikole Puače može da žali jer nije iskoristila penal u prvom poluvremenu.

Ključni detalj meča bio je u 79. minutu. Posle centaršuta sa desne strane Nemanje Nikolića, kada je Nikola Vasiljević glavom poslao loptu u mrežu Voždovca.

A kao što je rečeno, moglo je da bude i drugačije, da je Miloš Pantović u 35. minutu realizovao penal. Ali je uspešniji bio golman Lazarevčana Dejan Stanivuković, koji je uz Vasiljevića takođe junak ovog meča.

U narednom kolu, Kolubara će gostovati Čukaričkom, a Voždovac biti domaćin ekipi Mladosti koja je danas odigrala nerešeno sa Vojvodinom.