Lalatović ponovo imao "šou"! Svađao sa se sudijama, onda je ekspresno isključen, ali to nije bilo sve (VIDEO)

04.02.2023

20:48

0

Nišlije su ipak slavile golom u sudijskoj nadoknadi

Nenad Lalatović isključen u utakmici Radnički - Mladost - Copyright Prinstcreen/You Tube/TV Arena sport

Radnički je uspeo da pobedi lučansku Mladost golom u sudijskoj nadoknadi utakmice 20. kola Superlige.

Gol za 2:1 i za tri boda u sudijskoj nadoknadi dao je Miljan Škrbić. A pre toga bilo je veoma interesantno. Poveli su gosti u 40. minutu golom Nikole Jojića, a izjednačio je Aleksandar Pejović u 47.

Nešto kasnije, šef struke Nišlija Nenad Lalatović je isključen. Naime, prvo je u 63. minutu sudija Nikola Radaković pokazao po žuti karton Lalatoviću i njegovom imenjaku Milovanoviću. Tada je Lalatović pobesneo, tražio objašnjenje od četvrtog sudije, zatim i pao na zemlju tražeći dodatno objašnjenje.

Tada je četvrti sudija Milan Ilić pozvao glavnog koji mu je pokazao i crveni karton. Zatim je prepešačio čitav teren i otišao na tribine.

Pogledajte najzanimljivije detalje iz utakmice na "Čairu".

Do kraja šampionata ima još mnogo utakmica, Radnički je na desetom mestu, pa sigurno možemo da očekujemo još sličnih, burnih reakcija Lalatovića.