Šok u Rimu, obrukaše se Matić i drugovi! Najgori tim Serije A na Olimpiku izbacio Romu iz Kupa!

01.02.2023

22:43

0

Kombinovani tim Žozea Murinja baš neprijatno iznenadio navijače

Fudbaleri Rome posle poraza od Kremonezea - Copyright Profimedia

Obrukala se Murinjova Roma večeras u četvrtfinalu Kupa Italije. Na rimski „Olimpiko“ stigao je poslednjeplasirani tim Serije A Kremoneze, koji je preko velikog favorita stigao do polufinala masovnijeg takmičenja 2:1.

Kombinovao je „Posebni“ sastav za Kremoneze i očigledno se prekombinovao. Kada je vrag već uveliko odneo šalu, poslao je na teren najbolje što ima, ali je bilo prekasno.

Gosti su do vodećeg gola došli nakon greške protivničke odbrane. Desers je predriblao Ruija Patrisija, koji ga je oborio i sudija je pokazao na belu tačku, s koje je Holanđanin bio precizan za 1:0.

Već na startu drugog poluvremena Roma je nesrećno primila i drugi gol. Lopta je iznenadila desnog beka Zekija Čelika koji je nespretno reagovao i poslao je u sopstvenu mrežu.

Pokušavala je „vučica“ sve da se vrati u meč, ali je do gola stigla tek u četvrtom minutu nadoknade vremena, kada je Andrea Beloti iskoristio asistenciju Tamija Abrahama.