TSC deklasirao "komšije", novajlija Brazilac već daje golčine za Mladost (VIDEO)

23:44

0

Srpski superligaši počeli sa igranjem test utakmica

Aranđel Stojković u utakmici sa Partizanom - Copyright MN Press

Srpski superligaši su počeli pripreme za sezonu pred nama, a neki su igrali i test mečeve. Tako je TSC pobedio Spartak sa 4:1, a Mladost GAT ekipu Voždovca sa 3:2.

U malom vojvođanskom "derbiju", povela je ekipa Žarka Lazetića golom Ifeta Đakovca u 12. minutu, a na samom kraju prvog poluvremena povećao je Luka Ilić.

U 67. minutu, Petar Ratkov je bio strelac za 3:0, da bi deset minuta kasnije Stefan Simin smanjio na 3:1. Konačan rezultat u 84. minutu postavio je Aranđel Stojković.

U nastavku priprema, ekipu iz Bačke Topole očekuju i dueli sa Voždovcem, Nefčijem, Debrecinom, Partizanom i Šturmom.

Voždovac je na svom terenu ugostio Novosađane, ali i na kraju bio poražen. Na poluvremenu je bilo 1:1, a na kraju 3:2 u korist tima Ljubomira Ristovskog.

Strelci za domaće bili su Mihajlo Nešković u šestom i Andrija Lazarević u 63. minutu, a za goste Milan Savić u 40, kao i Nemanja Milić u 68.

Inače, gol za trijumf dao je novajlija u redovima Mladosti Kristian dal Belo. Pogledajte majstoriju Brazilca.

"Zmajevi" će sledeću utakmicu igrati 12. januara na svom terenu, a kao što je rečeno, protivnik će biti ekipa TSC.