18:33

0

U Subotici, u duelu Spartaka i Mladosti iz Lučana je bilo 1:1

Ljubomir Ristovski - Copyright MN Press

Fudbaleri Mladosti GAT vezali su drugu uzastopnu pobedu. Posle eliminacije Voždovca u Kupu Srbije, Novosađani su na "Karađorđu" savladali Radnik. Rezultat je bio 2:1, a gosti iz Surdulice imaju za čim da žale.

Poveli su u prvom poluvremenu golom Edina Rustemovića, a onda je devet minuta kasnije Zoran Danoski nije iskoristio penal. U nastavku meča viđen je potpuni preokret. Prvo je u 48. minutu pogodio Srđan Dimitrov, a sva tri boda doneo je Aleksa Marušić u sudijskoj nadoknadi.

U narednom kolu, ekipa Ljubomira Ristovskog će opet igrati u Novom Sadu, ali kao gost Vojvodine.

U Vojvodini je odigran još jedan meč, ali nije bilo pobednika. Povela je Mladost iz Lučana, ali je bod domaćinu, Spartaku doneo Vladimir Vitorović. Za konačnih 1:1.