Udarila Mladost na Mladost! Novi Sad video dva gola i jedan penal!

16:05

0

Zanimljiv uvod u 15. kolo Superlige, gosti su ipak zadovoljniji

20221002ivMladostZvezda16 - Copyright MN Press

Fudbaleri Mladosti GAT i Mladosti iz Lučana remizirali su u Novom Sadu rezultatom 1:1 u okviru 15. kola Superlige Srbije.

Domaći su dobro otvorili meč i do vođstva došli sa bele tačke u 28. minutu. Odgovornost je preuzeo iskusni vezista, Novica Maksimović i bio siguran za 1:0.

Na izjednačenje čekalo se sve do 78. minuta, kada je letošnje pojačanje ekipe, Marko Mirić zatresao protivničku mrežu i na taj način doneo bod svom timu.

U narednom kolu Mladost GAT na svom terenu dočekuje Radnik iz Surdulice, dok će pre toga takođe u Novom Sadu ugostiti Voždovac u okviru Kupa Srbije. Sa druge strane, Lučani u narednom kolu gostuju Spartaku u Subotici, a u Kupu će igrati protiv Radničkog na Novom Beogradu.