Remi TSC i Čukaričkog: Ratkov i Drezgić pogađali posle prekida

20:13

0

U Bačkoj Topoli meč završen bez pobednika

drezgic - Copyright MN Press

Fudbaleri TSC-a i Čukaričkog remizirali su rezultatom 1:1 (1:0) na otvaranju 16. kola Superlige Srbije na stadionu u Bačkoj Topoli.

Ponovo su dva pretendenta za Evropu pokazala zašto su tu gde jesu na tabeli odmah iza "večitih".

Od samog starta smo gledali pravu evropsku utakmicu, koju su međutim, odlučili prekidi.

TSC je u prvom poluvremenu došao do gola nakon kornera, dok je Čukarički u drugom na isti način došao do izjednačenja.

Vodeći pogodak na meču postigao je Petar Ratkov u 25. minutu nakon asistencije sjajnog Luke Ilića, koji zaista briljira od kad se vratio u srpski fudbal.

Izjednačujući gol bio je delo Uroša Drezgića u 50. minutu. Mladi defanzivac je, kao i protiv Partizana, bio neprikosnoven nakon prekida, pa je tako zatresao mrežu domaćina i doneo važan bod svom timu.

U narednom kolu TSC će gostovati Javoru u Ivanjici, dok će Čukarički na svom terenu dočekati Novi Pazar.