Skandalozna neozbiljnost bivšeg igrača Mančester junajteda! Da li šut Čičarita zaslužuje šut-kartu (VIDEO)

08:58

0

Meksikanac igrao u napadu zajedno sa Srbinom Dejanom Joveljićem

čičarito - Copyright Printscreen/YouTube

Čičarito je postigao dva gola u remiju (2:2) Los Anđeles Galaksija protiv Kanzas Sitija, ali je daleko od toga da zaslužuje priznanje za najboljeg igrača utakmice ili svoje ekipe. Iskusni Meksikanac pokazao je veliku neozbiljnost izvodeći penal za pobedu u 97. minutu utakmice.

On je probao "panenkom" da prevari golmana gostujuće ekipe, ali je on bio miran i njegov pokušaj loba spokojno je dočekao u naručje.

Ko zna kako bi se proveo u Evropi zbog ovakvog gafa, ali kamere su zabeležile Čičaritov osmeh i kako sastavljenim dlanovima upućuje izvinjenje publici uz izraz lica koji je govorio - "šta da radim, dešava se".

Meksikanac je otvorio seriju golom u 4. minutu, dok je iz jedanaesterca u 88. izjednačio na 2:2. U nadoknadi vremena ukazala mu se zlatna prilika za het-trik, ali...

Srpski reprezentativac Dejan Joveljić je odigrao do 71. minuta i uz aplauze ispraćen je sa terena iako je njegov tim imao 1:1 u tom trenutku.