Burne reakcije bile vezane za ono drugo! Trener Vojvodine otkrio i šta je falilo da se uzdrma Zvezda

19:39

0

Meč u Novom Sadu rešili Pešić i Kanga

FK Vojvodina - Copyright TANJUG/ NENAD MIHAJLOVIC/ bs

Posle poraza od Crvene zvezde u Superligi, šef stručnog štaba Vojvodine Milan Rastavac naglasio je da je njegovom timu nedostajao gol. Pri rezultatu 0:0, Uroš Nikolić je pogodio stativu, a samo pet minuta kasnije Aleksandar Pešić je doneo gostima prednost.

- Nedostajao nam je gol da narušimo ritam Zvezde. Negde smo stvarali šanse, kod 0:0 smo imali najbolju priliku. Posle je Zvezda dala gol i kontrolisala utakmicu - kazao je Rastavac.

Tokom meča, bilo je dosta negodovanja zbog odluka sudije Miloša Milanovića. U drugom poluvremenu šef struke Novosađana je dobio i žuti karton.

- Burne reakcije pored aut linije nisu bile vezane za igru, već za ono drugo - rekao je Rastavac posle meča za TV Arena sport.

Vojvodina je trenutno šesta na tabeli sa 23 boda. Novosađani će u 16. kolu Superlige Srbije u ponedeljak gostovati Napretku u Kruševcu.