Kangva zakucao Spartak! Zvezda silovita, Subotičani nadigrani u prvih 45 minuta (VIDEO)

09.10.2022

14:32

0

Šampion melje i melje

gelor kanga - Copyright Printscreen/TV Arena sport

Fudbaleri Crvene zvezde veoma su ubedljivi u prvih 45 minuta duela sa ekipom subotičkog Spartaka u okviru 14. kola Superlige.

Sa dva brza pogotka Marka Gobeljića, nakon 37 minuta vodili su sa 2:0, ali se u listu strelaca upisao i Kings Kangva i to spektakularno.

Igrao se 41. minut kada je lopta stigla do Zambijca, a vezni igrač je iskoristio što je odbrana Spartaka zaboravila na njega u kaznenom prostoru. pa je loptu gotovo zakucao pod prečku Manojlovićevog gola.

Ubedljivo vođstvo na poluvremenu, samo je još jedna potvrda kako je aktuelni šampion motivisan u duelima sa Subotičanima.