Engelska ide u drugi rang Lige nacija! Mađari su apsolutni hit - šokirali Nemce u Lajpcigu!

21:10

0

BiH minimalnim rezultatom bolja od Crne Gore

Hari Kejn - Copyright Profimedia

Fudbalska reprezentacija Mađarske nastavlja da opravdava ulogu najvećeg iznenađenja nove sezone UEFA Lige nacijaOvaj put je pobeđena Nemačka, i to na gostujućem terenu u Lajpcigu.

Bilo je 1:0, a strelac gola za mađarski nacionalni tim bio je Adam Salaj u 17. minutu.

Mađarska je na prvom mestu Grupe tri Lige A. Ima 10 bodova i na dobrom je putu da takmičenje završi na toj poziciji. Jedini konkurent sada je Italija, koja je istim rezultatom, pogotkom Raspadorija, pobedila Englesku.

Mađarska i Italija će za tri dana u Budimpešti igrati utakmicu za prvo mesto, uz direktan prenos na TV Arena sport.

Selekcija Bosne i Hercegovine pobedila je Crnu Goru u Ligi B. Bilo je 1:0 u Zenici. Gol je dao Ermedin Demirović u nadoknadi poluvremena. BiH je tako obezbedila prvo mesto i naredne sezone Lige nacija igraće u najjačoj, A diviziji.

Upravo je duel sa Crnom Gorom odlučivao ko će dalje. BiH sada ima četiri boda više.