Šok za Vlahovića i Kostića! Benfika ukrala bodove Juventusu usred Torina! (VIDEO)

Stara dama ima dva poraza u prva dva kola Lige šampiona

Tan2022-9-14_215659670_1 - Copyright Tanjug/AP Photo/Antonio Calanni

Očekivali su navijači Juventusa da će tim proraditi posle nekoliko lošijih izdanja, ali su dobili još jedan "šamar" u Torinu.

Benfika je savladala ekipu za koju igraju naši reprezentativci Dušan Vlahović i Filip Kostić, a zanimljivo je da su obojica mogla da se proslave na ovom meču.

Prvo Kostić, koji nije imao ni dovoljno sreće da postigne svoj prvi gol u belo-crnom dresu, a onda i Vlahović kome je golo poništen zbog ofsajda.

A poveo je Juventus već u 4. minutu preko Arkadijuša Milika i delovalo je da stvari kreću nabolje za domaćina.

Hladan tuš za pristalice ekipe iz Torina stigao je u 41. minutu kada je posle intervencije iz VAR sobe Žoao Mario bio precizan sa bele tačke.

Ali to nije bio kralj mukama domaćih, pošto je u 55. minutu David Nereš pogodio za 2:1. Bilo je do kraja pokušaja Juventusa, ali je izglednije bilo da Benfika postigne još koji gol nego da dođe do izjednačenja.

Posle 2 kola u grupi H vode PSŽ i Benfika sa po dve pobede, dok Juventus i Makabi Haifa nemaju bodove.