Savršena asistencija Sergeja! Srbin ulepšao čarobnu noć na Olimpiku - Inter dobio tri šamara od Lacija! (VIDEO)

21:08

0

Eto zašto ga velikani traže i nude mu milione

rabio sergej - Copyright Profimedia

Fudbaleri Lacija savladali su večeras milanski Inter u jednom od premijernih mečeva 3. kola Serije A - 3:1. Na svom Olimpiku Rimljani su protiv velikog rivala nagovestili da bi ova sezona mogla da bude ta u kojoj će se vratiti u sam vrh italijanskog fudbala, dok je srpski reprezentativac Sergej Milinković Savić po ko zna koji put pokazao koliko je važan šraf u mašineriji Mauricija Sarija.

Domaćini su motivisano ušli u okršaj i od uvodnih minuta su napadali rivala. Nizale su se akcije, ali gola nije bilo, sve do 40. minuta kada je lopta stigla do Sergeja. A potom je Srbin pokazao zašto je jedan od najtraženijih igrača u ovom, ali i prethodnim prelaznim rokovima.

Sa velike udaljenosti, Sergej je poslao savršeni centaršut ka Felipeu Andersonu koji je glavom doneo vođstvo svom timu.

Pokrenuo je Milinković Savić Lacio na pravi način i u pravom trenutku, a na društvenim mrežama nizali su se komentari oduševljenih navijača.

"Kakav spektakularan potez", "Majstorija Sergeja", "Ovo je naš Sarđente", bili su samo neki od komentara pristalica rimskog kluba.

Ipak, vrelinu Olimpika već na startu drugog poluvremena ohladio je Lautaro Martinez. Srećom po domaćina samo do završnih 20-ak minuta meča u kojima su, evrogolom, Luis Alberto i Pedro overili veliku pobedu domaćina.