Sjajan fudbal u Lazarevcu: Kolubara otela bod Vojvodini, Novosađani konačno primili gol

13.08.2022

19:25

0

Atraktivan i lep meč za gledanje

20210822dsDjurdjevic1 - Copyright MN Press

Kolubara je napravila podvig odigravši kod kuće 2:2 sa Vojvodinom, a može da se pohvali da je prvi tim koji je ove sezone davao golove "lalama".

Kolubara je povela u 27. minutu iz penala Nemanje Milojevića. Njegov prvi pokušaj je odbranjen, ali je VAR pokazao da je golman Lazar Carević izašao sa obe noge ispred linije, tako da je udarac ponovljen.

Vojvodina je izjednačila u drugom poluvremenu preko Veljka Simića, da bi samo 14 minuta kasnije, u 71. Nemanja Nikolić doneo preokret.

Kolubara se nije predavala i uspela je da izjednači u 79. minutu golom Stefana Marjanovića posle prekida.