Čuka hrabro napada, ali u odbrani ništa ne štima! Tvente brzo okrenuo rezultat (VIDEO)

11.08.2022

18:00

0

Autor: G. F.

Proper i Flap iskoristili greške gostiju, Holanđani vode na poluvremenu

Tvente - Čukarički - Copyright Printscreen/YouTube/TV Arena sport

Sjajno su fudbaleri Čukaričkog počeli revanš meč kvalifikacija za Ligu konferencija u Holandiji.

Nije ih uplašio poraz od 3:1, pa su od starta napali Tvente i već u 7. minutu šokirali domaćina. Bilo je u narednih nekoliko minuta šansi da se prednost Tventea iz prvog duela potpuno anulira, ali se umesto novog gola Čukaričkog desilo potpuno suprotno.

Velika greška Badamosija pred svojim golom i Holanđani su preko Propera izjednačili. U toku je bio 17. minut. Drugi gol delo je Flapa koji je ostao sam na desetak metara od gola Čukaričkog i glavom lako smestio loptu u mrežu.