0

Autor: Milan Nastić

Srbin isključen posle grubog starta

Copyright Tanjug/ (Andrew Boyers/Pool via AP

Fudbaleri Vulerhemptona pobedili su Kristal Palas sa 2:0 u sedmom kolu Premijer lige, čime su i četvrti meč ostali neporaženi.

Ipak, ovu utakmicu je obeležio srpski reprezentativac Luka Milivojević koji je za goste dobio direktan crveni karton nakon grubog starta nad Meksikancem Raulom Himenezom pet minuta pre kraja meča.
Na svu sreću, domaći fudbaler nije teže povređen, kao što se činilo u prvi mah.

Veliko je pitanje da li bi se sve završilo u duelu sa Norveškom, da u igru u pravom momentu Ljubiša Tumbaković nije uveo Luku Milivojevića.

Činjenica je da srpski reprezentativac nije imao nameru da povredi Himenza, čak su morali da proveravaju preko VAR, nakon čega je sudija odlučio da pošalje u svlačionicu igrača Kristal Palasa.
Što se tiče samog meča, Vulvsi su zasluženo stigli do trijumfa, a pobednik je odlučen već u prvom poluvremenu golovima Naurija u 18 i Podence u 27. minutu.