Užasna scena na "Nou Kampu"! Posle stravičnog sudara igrač Barse se onesvestio, odmah su ga odvezli u bolnicu (FOTO)

21:51

0

Meč je produžen za čak 11 minuta

Tan2022-5-10_23048555_0 - Copyright Tanjug/AP Photo/Joan Monfort

Fudbaleri Barselone pobedili su Seltu u utakmici 36. kola Primere sa 3:1, ali je meč na stadionu "Kamp Nou" obeležila i zabrinjavajuća scena. Naime, u 59. minutu, Gavi i Arauho su se sudarili glavama, a fudbaler Barselone je potrčao nekoliko koraka i onda je pao na teren.

Hitna pomoć je odmah reagovala i ušla na teren, fudbaleru je ukazana pomoć, i za sada se ne zna stanje Arauha.

Kada je reč o samoj utakmici, zbog ukazivanja pomoći dodatno vreme je bilo čak 11 minuta, a pitanje pobednika je bilo rešeno u prvom poluvremenu. U 30. minutu Memfis Depaj je dao gol za 1:0, a onda je duplirao Pjer-Emerik Obamejang u 41.

Gabonac je dao i treći gol, u 48. minutu, u 50. je bilo 3:1, zahvaljujući Iagu Aspasu, a od 58. minuta bez Heisona Murilja je ostala Selta.

U ostalim mečevima večeri, Betis je kao gost pobedio Valensiju sa 3:0, dok je Granada kao domaćin pobedila Atletik, sa 1:0.

Kao što se zna, titulu je već osvojio Real Madrid koji ima priličnu prednost u odnosu na najvećeg rivala, Barselonu.