Srbija ima još jednog fudbalera koji rešeta u najjačim evropskim ligama! Dva gola Saše Lukića! (VIDEO)

23.04.2022

15:00

0

Vrhunska njegova partija u pobedi Torina

Tan2022-4-23_153949724_0 - Copyright Marco Alpoži/LaPreše via AP

Navikli smo na dobre igre Dušana Vlahovića i Aleksandra Mitrovića, ne iznenađuju nas majstorije Dušana Tadića i Sergeja Milinković Savića, a sada je zablistao još jedan momak u Ligi petice. U pitanju je Saša Lukić koji je postigao dva gola u pobedi Torina nad Specijom - 2:1 (1:0).

Da će ovo biti dobra utakmica po srpskog fudbalera videlo se već u 4. minutu. Torinu je dosuđen penal, Lukić je preuzeo odgovornost i pogodio na oduševljenje domaćih navijača.

Drugi pogodak pao je u 69. minutu i može se reći da je bio značajno lepši i efektniji.

I on je došao posle prekida, ovoga puta posle kornera. Lopta je prošla do ivice šesnaesterca posle centaršuta, a Lukić je natrčao i levom nogom vrlo lepo pogodio.

U ovoj situaciji videlo se koliko srpski fudbaler poseduje dobru tehniku šuta slabijom nogom.