Komentator u transu zbog Stojkovića: Spominjao Boga i Srbiju! (VIDEO)

19.02.2022

07:54

0

Bivši golman Partizana odbranio penal, nakon čega je spiker punih minut bez daha hvalio bivšeg čuvara mreže crno-belih

stojkovic - Copyright MN Press

Komentator u Saudijskoj Arabiji bio je transu zbog srpskog golmana Vladimira Stojkovića.

Naime, on je u meču između njegovog Al Fejhe i Al Ahila odbranio penal u 55. minutu pri rezultatu 0:0, nakon čega je komentator poludeo, drao se na arapskom, a jedino što smo mogli da razumemo spominjanje Alaha (Boga), kao i Srbiju.

Igrači Al Fejhe su odmah došli da njega da mu čestitaju, a komentator je nekih minut bez daha spominjao ime bivšeg golmana Partizana.

Inače, meč je završen bez pobednika 1:1, tim našeg čuvare mreže je posle odbranjenog penala poveo nepunih četiri minuta kasnije golom Madaša, dok su domaćini izjednačili u poslednjim minutama utakmice preko Alioskog iz penala, koji ovaj put nije mogo da odbrani bivši golman Partizana.

Vladimir Stojković brani u odličnoj formi otkako se početkom aktuelne sezone preselio iz Partizana u Saudijsku Arabiju, u tim Al Fejha koju sa klupe vodi srpski trener Vuk Rašović.