Posle haosa sa Rusima, Čukarički pobedio! Golman "brđana" odbranio penal bivšem napadaču Zvezde

31.01.2022

17:30

0

U sredu protiv Rusa, u novom testu na pripremama

16436441374cukaricki_dunajska_streda - Copyright FK Čukarički

Čukarički je upisao novu pobedu na pripremama u Turskoj. Ekipa Saše Ilića je bila bolja od Dunajske Strede, a rezultat je bio 2:0. Strelci su bili Norman Kempbel i Ibrahim Ndiaje, u 17, odnosno 90. minutu.

Treba reći i da je u 13. minutu golman Đorđe Petrović odbranio penal nekadašnjem napadaču Crvene zvezde, Nikoli Krstoviću.

Podsetimo, beogradski "belo-crni" su već igrali test mečeve. Protiv slovenačke Mure je bilo 1:1, a protiv ruskog Kubana je upisana pobeda od 1:0. Onda je usledio meč sa Alanijom koji je prekinut u 44. minutu.

Naredni meč Čukarički će odigrati u sredu, protiv ovogodišnjeg učesnika Lige šampiona, kijevskog Dinama.

Onda sledi i povratak u Srbiju, a već na startu prolećnog dela sezone gostovaće Crvenoj zvezdi u Superligi Srbije.