Partizan bolji od Ukrajinaca: Presudio Filip Holender

28.01.2021

09:52 >> 09:58

0

Crno-beli igraju danas dve utakmice, prva je dobijena, ostaje meč sa Sileksom u 15.00 sati

Copyright FK Partizan

Fudbaleri Partizana poslednjeg dana priprema u Turskoj odigraće dve utakmice. Na prvoj, jutarnjoj protiv ukrajinskog tima Ruh, zabeležena jeminimalna pobeda 1:0 (1:0).

Strelac pobedonosnog pogotka bio je Filip Holender u 22. minutu na asistenciju Bibarsa Natha. Isti igrač bio je akter dve najbolje prilike u drugom poluvremenu, ali su one nekim čudom ostale neiskorišćene. U nastavku utakmice zaigrali su i tri Partizanova dečaka, Vanja Vlahović, Samed Baždar i Marko Milovanović. Zbog povreda danas neće igrati Nemanja Jović i Nikola Štulić.

Crno-beli sledeći meč igraju protiv makedonskog Sileksa u 15.00 (Arena Sport TV 1).

PARTIZAN: Stojković, Živković, Lutovac, Vujačić, S. Marković, Obradović, Zdjelar, Jojić, Smiljanić, Natho i Holender. Iigrali su još: Vlahović, Milovanović, Baždar.