Raskošna novogodišnja dekoracija, sve je kao iz bajke: U vili Jelene Karleuše zavladala praznična atmosfera! (VIDEO)
Atina i Nika su nesumnjivo oduševljene ovako okićenim domom
U vili Jelene Karleuše na Dedinju tokom novogodišnjih praznika zavlada prava euforija. Što zbog pojačanog dobrog raspoloženja, što zbog neodoljive i raskošne dekoracije kojoj se pevačica svake godine maksimalno posveti.
Da je možda ovog puta prevazišla i samu sebe u ukrašavanju, saglasni su njeni fanovi, kojim je dala detaljan prikaz dekoracije u dnevnom boravku.
Pored okićenog kamina koji upotpunjava zimsku atmosferu, u dnevnom boravku vile na Dedinju Jelene Karleuše i Duška Tošića nalazi se ogromna jelka. Beli i nežno roze tonovi prednjače, a ukrasi su raznovrsni, od kugli preko malih irvasa, pa do plišanih medvedića, cveća i perja. Ispod jelke su, naravno, neizostavni pokloni, dok se ispred nje nalazi veliki paun.
Takođe je ukrašen i beli klavir na kojem dominiraju svećnjaci u srebrnoj nijansi, kao i neizbežni irvasi i Deda Mraz.
Svetlucave jelkice upotpunile su ovu zimsku i prazničnu idilu, a nesumnjivo je da Duškove i Jelenine princeze, ćerke Atina i Nika, uživaju u ovako uređenom domu.
- Ovo je predivno! Najdivnije što si do sad napravila, - Raj za oči, - Sve je tako magično,
Bravo Karli, uvek tako otmeno stilski, - Sve tako nestvarno izgleda - neumorni su bili Jelenini fanovi u komentarisanju.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari