aktuelno

Barbara ga izdržava! Darko Lazić šokirao istinom: Ona puni frižider, kupuje mi garderobu i lepo mi je

30.09.2021

08:02

0

Autor: N. Mijušković

Pevač je izjavio da je vreme da i on živi na nečiji račun

Barbara ga izdržava! Darko Lazić šokirao istinom: Ona puni frižider, kupuje mi garderobu i lepo mi je
Antonio Ahel/ATAImages - Copyright Antonio Ahel/ATAImages

Pevač Darko Lazić je pre nekoliko meseci stavio tačku na vezu s Marinom Gagić, bivšom verenicom i majkom njegovog sina Alekseja, a odnedavno se preselio u Novi Sad gde živi s novom devojkom Barbarom Bobak.

Lazić je priznao da je veoma zaljubljen u Barbaru, a otkrio je i zbog čega je pristao na to da ga devojka izdržava.

- Divno mi je, pogotovo što mi Barbara plaća, puni frižider, kupuje mi garderobu... Vreme je da i ja živim na nečiji račun, a ne samo da ceo život nekome nešto plaćam. Prelep je osećaj - rekao je Lazić za "Alo", pa dodao:

 

 

- Ona radi više od mene i samim tim ima više para.

Na pitanje da li se zbog ljubavi preselio iz Brestača, rekao je:

- Jesam, sada živim u Novom Sadu i oduševljen sam tim gradom. Živim s Barbarom i mnogo mi je lepo. Ona me finansira i izdržava.

Lazić nije hteo da komentariše to što se Marina Gagić sprijateljila sa njegovom bivšom devojkom Oliverom Matijević.

- To me ne zanima, ne želim da komentarišem Marinu - rekao je folker.

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike