Sloba Radanović iz spora sa Darom Bubamarom izašao kao pobednik: Isplivali detalji!
Drama nastala zbog pesme "Infarkt duše" dobila je svoj epilog na sudu
Drama Dare Bubamare i Slobe Radanovića "porasla je" i u sudski spor, nakon što je pevačica u kolegu uperila prstom za krađu pesme "Infarkt duše". Progovorivši o istom, pevač je istakao da je sa tog suđenja pre oko dva meseca izašao kao pobednik, ali da mu je svakako "žao što je došlo do sukoba sa Darom, jer je o njoj imao lepo mišljenje".
Odlukom suda, pevačica je dužna da isplati odštetu kolegi.
Novac, međutim, za njega je "najmanji problem" u čitavoj ovoj priči.
Presuda
- Stvarno sam Daru smatrao dobrim likom, zabavnim... Bio je tu čak i neki sudski postupak, koji je presuđen u koju korist. Ne volim da puno pričam o tome, to se desilo pre oko dva meseca. Stigla je presuda da sam ja tu u pravu, da sam platio pesmu i tu treba da se plate odštete - kazao je najpre Radanović.
- Pojavila se i ona na suđenju, bili smo moj advokat i ja, ona i njena advokatica. One su gurale neku svoju priču, ja sam samo iznosio dokaze. Presuđeno je da treba da mi se isplati odšteta, ali pare su tu najmanji problem - rekao je Sloba za "Adria TV".
Rat Dare i Slobe zbog "Infarkta"! Čija verzija pesme vam se više dopada?
ATAImages/Antonio Ahel
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari