
Dragan Džajić sa ženom ovde provodi gotovo svako leto: Imaju svoju nekretninu, a evo kako o njima govore komšije!
Otkrili su kakav je čuveni Džaja privatno

Dragan Džajić, predsednik Fudbalskog saveza Srbije, skoro svako leto sa suprugom Brankom provodi u mestu Pržno, blizu Budve, gde ima i svoju nekretninu. Tamošnji komšiluk fasciniran je poznatim parom; u razgovoru s jednim medijima, radnici iz prodavnice i ulični prodavci otkrili su, takođe, u čemu on posebno uživa tokom toplih, letnjih dana.
- Smokve su mu omiljeno voće. Često od nas poručuje sveže smokve. Poručuje nam i jaja, papriku, paradajz, ljubazni su i vrlo kulturni - istakli su oni, dok je izvesna komšinica priču nastavila rečima:
- On je mojoj ćerki našao dodatni posao. Ona sređuje stan njegovoj ćerki Dragani i prezadovoljna je tim poslom. Kaže mi da mu je ćerka, kao i on, vrlo prijatna i da nije zahtevna, kao i da joj pomaže stalno i daje i više od onog što je zaradila.
Džajić, objašnjavaju, ima i svoju rutinu, koje se strogo pridržava.

- On kad je ovde, mada ga sad nismo videli već tri dana, ima svoje rituale. Samo u jednom restoranu sedi, tamo i doručkuje. Uvek je tamo u periodu od 10 do 13 sati. Malo se osunča, okupa i onda ide svojoj kući, gde provodi ostatak dana. Ne odvaja se od svoje Branke i nakon toliko godina. I dalje izgledaju vrlo zaljubljeno i srećno - tvrdi izvesni komšija za „Kurir".
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari