Veliki deo Beograda sutra u mraku: Pogledajte spisak opština koje neće imati struju

04.06.2024

16:35

0

Autor: 24sedam

EDS je navela raspored planiranih isključenja

Veliki deo Beograda sutra u mraku: Pogledajte spisak opština koje neće imati struju
Ilustracija - Copyright Pixabay

Stanari delova osam beogradskih opština sutra neće imati električnu energiju, saopštila je Elektrodistribucija Srbije i navela raspored planiranih isključenja.

Zvezdara 09:00 - 14:00 SVETOG KLIMENTA: 34,42,

Palilula 08:30 - 15:00 DARINKE JEVRIĆ: 92,96,106,25-25G, LOVAČKA: 2-10C,1-15, SLANAČKI PUT: 99A-99C, VIŠNjIČKA: 182-188,192-196,131-147, VLADIMIRA ĆETKOVIĆA: 2-10,1-9, Naselje VIŠ.BANjA: ALBERTA AJNŠTAJNA: 10,18-28,1-35,39-55, ISAKA NjUTNA: 2-32,5-27,31, LEONARDA DA VINČIJA: 2-4,8B-56,1-41,45-47, NOVA 110: 1V, Naselje VIŠNjICA: BELA STENA VINOGRADI: BB,BB,11, BRANISLAVA STANKOVIĆA : 24, DEČJA: 2-24,1-21,35M, DESPOTOVAČKA: 2-4,12-26A,32-38,52A,56-58,1-1A,13-19A,23-31B,45B, DRVARSKE ČESME: 2-16,1-21,29C, DUŠANA MILOŠEVIĆA: BB,1-1A, FOTINE PEJOVIĆ: 14, IV FLAVIJNE LEGIJE: 2-22,26-42,60,1-35, LEPE STAMENKOVIĆ: 1-7, MALA ČESMA: 2-24,30-42,1-41, MARŠALA TITA: 2-8,12-72A,76-168,1-143,147-153, NOVA 113: 2-10,1-5, RAMADANSKA: 2-20A,1-63B, SENjANIN TADIJE: 2-10,1-5, SVETOZARA MIHAILOVIĆA: 6-10,14-42,46-50,1-13,17-19,

Palilula 09:00 - 11:00 PERA ĆETKOVIĆA: 50-54,

Savski venac 14:00 - 15:30 ALEKSE BAČVANSKOG: 10,14-20,5-7,11-21, BELOCRKVANSKA: 1, DEDINjSKA: 6,1,5-5, ĐORĐA RADOJLOVIĆA: 2-8,3-13, LEDI PEDžET: 2, MALOG RADOJICE: 8-22,13-19A, MLADENA STOJANOVIĆA: 1A, NEZNANOG JUNAKA: 14,18, VILE RAVIJOJLE: 8-8,5-11, VLADIMIRA GAĆINOVIĆA: 2-16A,1-3A,11-15,

Voždovac 08:30 - 14:00 BORIVOJA STEVANOVIĆA: 1-27,

Čukarica 09:00 - 14:00 Naselje UMKA: ALEKSEJA GANSENA 1 DEO: 2,1-3, CERNIČKA: 2-4,10,16-18,24B,28-32A,1-11B,37,

Novi Beograd 08:30 - 10:30 PERE SEGEDINCA: 1, VOJVOĐANSKA: 12-28, ZEMUNSKA: 1-3,

Surčin 10:00 - 13:00 Naselje JAKOVO: ARMIJSKA: 2-6,10-12,16-18,22-30,34,5,19,25, BALKANSKA: 2-108,114,1-49,53-57,65-69,75-75,85,93, BRAĆE GRKOVIĆ: 12-32,38,42-44,60-62,82-84,92,3-5,11-25a,31,35-39,45-47,57-59,63,69-75,79,85,89, ĐORĐA RADOVIĆA: 2-12,26-28,1-11,15-35, LEDINE: 2-4, LIPOVAČKA: 2-8, PALIH BORACA: 14-34,38,42-48,21-41,49-61, PROLETERSKA: 2-24,1-19, PROTE STAMATOVIĆA: 14-82,13-85, SAVSKA: 2A,6-12,18-26,30-46,52,56-56A,62-68,74-146,1-11,19-29,33-37,41-51,55-103, VUJKOVAČKA: 2,3-13,

Surčin 13:00 - 14:00 Naselje SURČIN: VIŠEGRADSKA: 10a-14B,

Surčin 09:00 - 12:00 Naselje BEČMEN: BORE JOVANOVIĆA: 16-18,59,81,91-97, DUŠANA STOJANOVIĆA: 40,62,

Lazarevac 09:00 - 15:00 OPŠTINA LjIG :Naselje Donji Banjani (izvod ka Popovićima)

Lazarevac 09:00 - 15:00 OPŠTINA LjIG:Naselje Cvetanovac (izvod ka Migi)

Lazarevac 08:00 - 15:00 Naselje Arapovac.

Bonus video

Pratite sve vesti iz Srbije i sveta na našem Telegram kanalu.

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike