Delovi 10 beogradskih opština sutra bez struje

24.05.2022

16:50

0

EDS je navela planirana isključenja

Delovi 10 beogradskih opština sutra bez struje
Pixabay

Stanari delova 10 beogradskih opština sutra neće imati električnu energiju, saopštila je Elektrodistribucija Srbije i navela raspored planiranih isključenja:

Vračar    08:30 - 14:00    BUL KRALj.ALEKSANDRA: 124-142A, HADžI-RUVIMOVA: 4,14,18-24,19-21, LjUBOSTINjSKA: 3-7, MLATIŠUMINA: 2-12,1-17, NIŠKA: 2-6,20-22,1-9, POŽAREVAČKA: 5-7,2-2,6-8,1-3,9-11, SINĐELIĆEVA: BB,2-24,1-11, SREDAČKA: 2-2,6,1-1,5-5, TOMAŠA JEŽA: 3,13-15,

Vračar    09:00 - 16:00    BUL KRALj.ALEKSANDRA: 138-142A,

Zvezdara    09:00 - 17:00    DIMITRIJA TUCOVIĆA: 66,74, MILANA MILIĆEVIĆA: 2, VOJVODE SAVATIJA: 16A,23,27,

Čukarica    08:30 - 14:00    Naselje ŽARKOVO: BREZA: 2,1-5, JASENOVA: 2-16,1-13, KESTENOVA: 2-6,1-11,

Novi Beograd    08:30 - 10:30    Naselje N BEOGRAD: TREŠNjINOG CVETA: 1v,

Novi Beograd    10:00 - 11:30    JURIJA GAGARINA: 147,

Novi Beograd    09:00 - 11:00    UŠĆE: BB,6B-6B,

Zemun    08:30 - 13:30    BOSANSKA: 40,44-58,62-66,80A,35-45,49-55, BRANKA PEŠIĆA : 58-68,61-69, DRAGANA RAKIĆA: 10A-14,28-32a,36,40,51-51, MIĆE RADAKOVIĆA: 15-19, PRVOMAJSKA: 38-56B,64A-76, SAVE BURIĆA: 2-4,1, ŠILEROVA: 20-28,7,11-23x,29, TRŠĆANSKA: 68-74,82-82V/2,35,39,45,53-57,

Zemun    12:30 - 14:00    Naselje BATAJNICA: MAJKE JUGOVIĆA: 16,

Grocka    09:00 - 15:00    Naselje GROCKA: LOLE RIBARA: 30-32,21-25, MAJEVIČKA: 10, SEDAMNAESTOG OKTOBRA: 10-26,66,11-33D,

Grocka    09:00 - 15:00    Naselje GROCKA: BRAĆE RADIVOJEVIĆ: 2-12,18,1-5, GROBLjANSKA: 10A,17A-19B,175, GROČANSKA: 4-8A,12-18,22-26,30-32,9-23,39B-39C,43-45, HAJDUK-STANKA: 66A,72A-74,84-86,61-65Ž,71, LUPOGLAVSKI PUT: 40,44,41-43,47,51-51A, MOŠE PIJADE: 23B, PETNAESTOG MAJA: 2-30D,34,42,48,1-39,45,49-55, SRPSKO-GRČKOG PRIJATELjSTVA: 2,10-34,38-42,50,54-56,62,21-41G,45-61,65-69,171, ŠTROSMAJEROVA: 2-14,18-24,1,5-7,19-19A, TRGOVAČKA: 2-20,24,28-34V,42,1-25A,31-31A,45E, UŽIČKA: 2-2V,12,5-9,13-17, VASE ČARAPIĆA: 54, VUČKA MILIĆEVIĆA: 16,44A,48-64,68-136,140-148,156-160,1,9B,61-127K,131-133,139-141,171A-175,

Barajevo    09:00 - 13:00    Naselje BARAJEVO: BAGRDANSKA: 2-4A, BEOGRADSKA: 4-24,

Obrenovac    09:00 - 14:00    Naselje OBRENOVAC: SELA NEŠIĆ KRAJ: 8-10,14,15,19, SKELA: 0,4,8-10,14-18,38,42,48,54,68-70,156,248,252,256-258,264,276,296,308,312,324-326,1-3,9-13,19,25,33,41,49-51,55,59-63M,79,85,169,173,191-193,199,203,207,219,237-239,243, SKELA DOŠ.K.: 16,20, SKELA MARIĆA KRAJ: 53, SOF.K.: 235, Naselje SKELA: 14.OKTOBRA: 61, AVRAMOVAC: 8-14,22-22A,28,328,334,7,13-13,21-23,33,235,1111BB, BELjINSKI KRAJ: 8-10, DESETOG OKTOBRA: 8E-10,14,18-26,34,40-40B,46,50-60,74-74,80,92A,98,102-108,112-116,124-132,5-7,13-15A,21,27-27,37,43-47B,51-59,65-69,73,93-95,99A,109,115-115A,121,129-131,137-143,147,191, JUGOSLOVENSKE NARODNE ARMIJE: 14,26,15,29, KOD DOMA: 1111BB, MIJIĆA KRAJ: 2,32,74,5,11A,17-19, MILISAVA GLUMČEVIĆA: 8A-10A,20-22,29A-33, MILOJA BELjINCA: 4A,5,11-13G,19-21, MIODRAGA MIJIĆA: 4,8,125, PEDESETŠEST RODOLjUBA: 60,64,72A,78,94,98,120-122,136,142,150,154A-156G,160,164-170,176E,252A,282,43,49,55-57,67,95,101-107,117,121,129-131,141-145,169-177,187-189G,205,211,227-229G,1111BB, ŠABAČKI PUT: 0,244-246,270,274,280,300-306,320-324,336-342,71,129D,167,171,175,181-185,193,201,205,209,215-215C,221-223,229-229H,235-235,245A,255A,267,275, SOLUNSKOG FRONTA: 6,10,16,26,235, ŽIVKA MARKOVIĆA: 14A,38,44A,11B,79, ŽIVORADA DRAGOJLOVIĆA: 4-18,26,3-37, Naselje UROVCI: ŠABAČKI PUT: 61,183,197,269, Naselje UŠĆE: VUKODRAŠKI POTEZ: 34,

Mladenovac    09:00 - 17:00    Naselje MEĐULUŽJE: JEDANAESTOG OKTOBRA: 52, MEĐULUŽJE: 8A,62,68, PAJE JOVANOVIĆA: 43, STEFANA NEMANjE: 54D-64, Naselje MLADENOVAC (VAROŠ): KAJMAKČALANSKA: 53, MALI PROLAZ: BB,2-18,24-26,32,36,44,54-56,62-66,70,74-76,1-7,11-19,23-29,45A-47,51,55,59,

Mladenovac    11:00 - 14:00    Naselje MLADENOVAC (VAROŠ): AVALSKA: 4, NEMANjINA: 10-12,20-26,60,11-17,21-23,61, Naselje RAJKOVAC: NEMANjINA: ,18-20,24-26B,32-36,40-40A,44-58,62-66A,27-57A,63G-63V, NOVA 162: 4B-12,1-3, NOVA 163: 2,8,5-7, NOVA 164: 6,10,5, NOVA 182: 182,3-5, NOVA 31: 2-4,1-11, RAJKOVAC: 5A, SVETOZARA RANKOVIĆA: 2, ZLATIBORSKA: 4-10,34C,5,9,

Surčin    09:00 - 12:00    Naselje BOLjEVCI: BISENIJE SIMIĆ: 4,14-16,5-11,17, BRAĆE GAVRAJIĆ: 76, BRAĆE JOVANOVIĆ: 10-14,18-22,26-30,1,5-9,15-37,49, BRAĆE STOJADINOVIĆ: 2-14,18-30,1,7-23, BRAĆE VUJIĆ: 40-54,58-102,122,1-57,61-63K, CVETKA RAMLjANCA: 4-8A,16-26,1,11,15-17,21-27, ILIJE RADOJČIĆA-ZECA: 4-6,12-28,1,5-7A, RADOJKE ALEKSIĆ: 2-6,12-22,7-9,13-21,

Palilula    09:00 - 15:00    Naselje Crvenka ulice: Lazara Dokića, Dr. Krste Dragomirovića.

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Izvor: 24sedam

Najčitanije Vesti