24SEDAM INĐIJA Velika pobeda odbojkašica Inđije protiv Partizana

02.11.2021

11:36

0

Sjajan meč sa puno lepih poena, velika borba za svaku loptu i osvojena dva seta u neizvesnoj završnici

odbajkasice pobeda nad Partizanom - Copyright Opština Inđija

Odbojkašice Inđije osvojile su sva tri boda protiv ekipe Partizana u Beogradu i tako ispisale zlatnim slovima novu stranicu istorije kluba.

Sjajan meč sa puno lepih poena, velika borba za svaku loptu i osvojena dva seta u neizvesnoj završnici rezultatima 25:23 za naš tim. Treći set Partizan kontroliše i zasluženo ga rešava u svoju korist i smanjuje rezultat na 2:1 u setovima.

U četvrtom setu, suprotna situacija, od početka naše devojke kontrolišu tok igre, taktički odigravaju besprekorno i zasluženo odnose sva tri boda za Inđiju.

Sa tri pobede i dva poraza naša ekipa se nalazi na četvrtom mestu sa osam osvojenih poena.

Pobeda dobija posebno na značaju jer je ostvarena u gostima protiv zvučnog protivnika. Novim bodovima ekipa Inđije došla je na korak od zacrtanog cilja-opstanak u eliti, navodi se na sajtu opštine Inđija.

Odobreni projekat sufinansiran je iz budžeta Opštine Inđija. Stavovi izneti u podržanom medijskom projektu nužno ne izražavaju stavove organa koji je dodelio sredstva.