13:11

0

Napravljen je vredan i jako važan brejk na vrućem terenu u Kleku u sali „Miloš Grbić“

Pobeda odbojkasica u Klenku oktobar 2021 - Copyright Opština Inđija

Odbojkašice Inđije odigrale su i treću utakmicu u pet setova u prva tri prvenstvena kola Super lige Srbije za odbojkašice.

Napravljen je vredan i jako važan brejk na vrućem terenu u Kleku u sali „Miloš Grbić“. Neizvesna utakmica, borbena za svaku loptu i do poslednjeg atoma snage za svaki poen na kraju pripala je našoj ekipi.

Posle početnog osvojenog seta, u drugom setu sve je išlo kako treba do pred kraj kada nakon vođstva od 18:15 domaća ekipa pravi seriju i uspeva da preokrene rezultat na 29:27.
Domaćini treći set nastavljaju u istom ritmu i na krilima pobede rešavaju ga u svoju korist.

Prva trećina četvrtog seta nagoveštavala je da će posao za Klek biti završen, ali kako je igra odmicala naše devojke preuzimaju inicijativu i meč odvode ponovu u peti set.

U poslednjem setu naše devojke prave razliku od 6:1 koja će se ispostaviti kao nedostižna za domaće igračice.

Odobreni projekat sufinansiran je iz budžeta Opštine Inđija. Stavovi izneti u podržanom medijskom projektu nužno ne izražavaju stavove organa koji je dodelio sredstva.