
Serena ukrala šou! Teniska kraljica zapalila Superboul - đuskala uz brutalno prozivanje bivšeg! (VIDEO)
Najžešća prozivka u repu, a ona se super zabavlja

Teniska ikona Serena Vilijams priredila je pravo iznenađenje za fanove pojavivši se tokom poluvremena Superboula u nastupu repera Kendrika Lamara. Oboje su rođeni u Komptonu, Kalifornija, a njihova saradnja na pozornici izazvala je oduševljenje publike.
Lamara je izveo svoj hit „Not Like Us“, pesmu koja je osvojila pet Gremi nagrada, uključujući priznanja za Ploču i Pesmu godine. U toj pesmi, reper proziva Sereninog bivšeg dečka Drejka za pedofiliju i upozorava ga da ne pominje Serenu.
Nakon nastupa, Vilijamsova je na društvenim mrežama podelila kako je zbog izlaska na binu „malo umrla od uzbuđenja“.
Pozitivne reakcije stizale su i iz dalekog Katara, gde je Serena dobila podršku od Koko Gof, koja je uživo pratila prenos iz Dohe.
- Šou je bio neverovatan, a Serena je apsolutno dominirala - napisala je Gof, pohvalivši i Samjuela L. Džeksona, naratora performansa. Među poznatim gostima bili su još SZA i DJ Mastard.
Gof je poznata kao veliki fan Lamara, a još prošlog maja otvoreno je stala na njegovu stranu u muzičkom rivalstvu sa Drejkom.
- Volim Drejka kao umetnika, ali mislim da Kendrik definitivno pobeđuje u ovom rep obračunu - rekla je tada mlada teniserka.
Serena je imala još jednu posebnu Superboul uspomenu — pre početka utakmice trčala je po terenu Superdoma u Nju Orleansu. U jednom trenutku je izjavila:
- Kad ću opet imati priliku da ovo radim?
Uz povike „YOLO“ (živite samo jednom), Vilijamsova je u šali rekla kako bi mogla pretrčati teren od jedne do druge end zone za 60 sekundi, ali i dodala da „definitivno ne bi mogla igrati fudbal“.
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari