Sudijska bruka na Sardiniji: Đonom u lice golmana Kaljarija za žuti Kristijanu Ronaldu (VIDEO)

14.03.2021

17:44

0

Loša procena sudije teško oštetila domaći tim u meču protiv Juventusa

Copyright Profimedia

Sudija na utakmici Kaljari – Juventus Đanpaolo Kalvareze teško je oštetio domaću ekipu u 14. minutu kada je propustio priliku da pokaže Kristijanu Ronaldu pu u svlačionicu.

Portugalac je ušao u duel za nabačenu loptu sa visoko podignutim đonom, koji je završio na licu golmana Kaljarija Alesija Kranja.

Dileme oko kazne za Portugalca nije bilo, ali je svoje učinio autoritet samog igrača i Juventusa tako da ni VAR soba nije reagovala kada se Kavareze odlučio za samo žuti karton. Utakmica je u toku, Juventus u prvom poluvremenu vodi sa 2:0, a oba pogotka postigao je baš Ronaldo u 10. i 25. minutu. Pitanje je, međutim, kako bi se meč razvijao da je već u 14. minutu strelac oba gola dobio crveni karton.