aktuelno

Vojvodina pobedila, ali ostala bez Top 16 Lige Evrope! Falio je samo jedan gol!

05.03.2024

23:57

0

Velika šteta, Novosađani su bili tako blizu osmine finala

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Vojvodina pobedila, ali ostala bez Top 16 Lige Evrope! Falio je samo jedan gol!
Rukometaši Vojvodine - Copyright MN Press

Rukometaši Vojvodine pobedili su u Novom Sadu ekipu Kadetena rezultatom 24:21 (11:8)  u utakmici 4. kola druge faze Top 16 EHF Lige Evrope.

Novosadski klub nije uspeo da se plasira u narednu fazu takmičenja, pošto mu je bilo potrebno najmanje četiri gola razlike.

Najefikasniji u sastavu Vojvodine bili su Gregor Ocvirk sa šest i Luka Rogan sa pet golova.  U ekipi Kadetena istakli su se Tor Ričardson i Arijel Pijetrašik sa po sedam golova.

Direktan plasman u četvrtfinale obezbedile su ekipe Skjerna, Nanta, Flenzburga i Sportinga, dok će u osmini finala igrati Rein Nekar, Hanover, Sevahov, Nekse, Silkeborg, Kadeten, Berlin i Dinamo iz Bukurešta.

Bonus video:

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Izvor: Tanjug

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike