Demonstracija sile: Partizan demolirao Zvezdu u rukometnom derbiju - čestitao i Ostoja Mijailović

19:00

0

Crno-beli bez većih problema slavili protiv crveno-belih sa 35:28

Partizan - Copyright MN Press

Rukometaši Partizana naneli su težak poraz najvećem rivalu Crvenoj zvezdi u 6. kolu domaćeg šampionata sa 35:28.

Krajnji rezultat još je i povoljan za crveno-bele, budući da je već na poluvremenu bilo +10 za crno-bele i to rezultatom 21:11.

Dakle, Partizan je Zvezdi dao 21 gol za 30 minuta i dominirao u svakom segnemtu igre, a u nastavku je samo odrađivao posao sa nešto slabijim ritmom.

Predsednik JSD Partizan Ostoja Mijailović je čestitao crno-belima na velikoj pobedi.

- Čestitke rukometašima Partizana, stručnom štabu i predsedniku Perkuniću na odličnoj partiji i ubedljivoj pobedi u gradskom derbiju nad Crvenom zvezdom - napisao je Ostoja Mijailović

Na "Banjici" je bilo prisutno oko 1.500 navijača.

Na kraju je najefikasniji igrač susreta bio igrač domaćih Uroš Kojadinović sa 10 golova, dok je osam imao Stefan Beli Petrić, a kapiten Nikola Zečević sedam.

U ekipi Zvezde kapiten Draško Nenadić imao je šest golova, a Tunižanin Ramzi Majdub četiri pogotka.