Ne pomaže ni čudesni Jokić, dabl-dabl za poluvreme Srbina malo za pobedu (VIDEO)

02.12.2021

06:29

0

Orlando bolji od Denvera serijom 5:0 na kraju susreta

nikola jokić i majkl meloun - Copyright Printscreen/Twitter

Ne može ni Nikola Jokić sve sam. Desetkovani Denver upisao je novi poraz u NBA ligi.

Briljantna partija našeg centra, koji je za 36 minuta postigao 18 poena, uz 15 skokova i sedam asistencija nije bila dovoljna da se savlada Orlando.

A uopšte nije tako izgledalo. Vodili su Nagetsi sa 14 razlike već posle prve četvrtine i sigurnom igrom održavali prednost, ali je usledio veliki preokret rivala.

U poslednja dva minuta ušlo se sa 103:103, kada je Franc Vagner pogodio trojku za vođstvo Medžika. Pogrešio je Jokić potom, a Kol Entoni sa penala postavio konačnih 108:103 za Orlando.

Košarkaši Atlante uspeli su da savladaju Indijanu sa 114:101 i bez Bogdana Bogdanovića. Najzaslužniji za trijumf Hoksa već po običaju bio je Trej Jang sa 33 poena, deset asistencija i osam skokova.