A joj, ovo baš nije dobro! Bogdanović se previjao od bolova, bio na ivici suza, šepajući napustio parket! (VIDEO)

05:39

0

Srpski košarka povredio zglob desne noge

bogdanovic - Copyright Profimedia

Veliki peh za Bogdana Bogdanovića. Srpski reprezentativac u porazu Atlante od Njujorka 99:90 povredio se drugoj četvrtini i uz pomoć ljudi iz stručnog štaba napustio je parket.

Bogdanović je izvrnuo zglob desne noge, i prizor sa terena aposlutno nije bio dobar, ali u ovom trenutku ne zna se stepen povrede i koliko će utakmica morati da prskoči.

Izostanak Bogdanovića bez dileme je uticao na konačan ishod, jer Bogi u poslednjih nekoliko utakmica bio jedna od glavnih karika u igri Atlante.

Košarkaš Hoksa je meč završio sa dva ubačena koša, po jedan skokok i isto toliko asistencija.

Treba podsetiti da je srpski košarkaš prošle sezone u januaru povredio koleno i da je dva meseca morao da odsustvuje.

Ipak, nadamo se da ovaj put nije toliko ozbiljno, da ćemo veoma brzo Bogdanovića ponovo videti na parketu.

Što se tiče samog meča, posle izjednačenog prvog poluvremena, gosti su u nastavku zaigrali mnogo bolje i na kraju zaslužno prekinuli niz od sedam uzastopnih pobeda Atlante.

Najefikasniji igrač pobedničkog tima bio je Aleks Burks sa 23 poena.

Tri manje ubacio je Evan Furnije, dok je Atlantu predvodio Tre Jang sa 33 poena i sedam asistencija.

Klint Kapela je bio drugi strelac ekipe sa 16, ali je imao i čak 21 skok.