Milojević: Bili su čvršći od nas, nismo iskoristili svoje šanse

16.05.2021

18:53 >> 18:56

0

Trener Budućnosti pričao posle meča

Pokazala je Budućnost zube Crvenoj zvezdi. Nisu istakli belu zastavicu ni kada su imali veliki minus od 15 poena (70:55). Na krilima Nikole Ivanovića su se vratili i na kraju su u neizvesnoj završnci pali. Crveno-beli su ostvarili veoma bitnu pobedu na startu finalne serije (82:78).

Trener Podgoričana Dejan Milojević je dao svoje viđenje meča.

Bili su čvršći u današnjem duelu. Lazić i Dobrić su odradili sjajan posao na našim bekovima, uz to smo im dozvolili mnogo ofanzivnih skokova. Loše smo završili treću četvrtinu, ali smo uprkos tome imali aktivan rezultat na oko dva minuta pre kraja – počeo je Milojević izlaganje za „Arenu sport“.

Nije u potpunosti nezadovoljan.

Imali smo svoje šanse i nismo ih iskoristili. Opet taj skok u napadu koji pominjem im je doneo bitne poene na oko dva minuta pre kraja. Idemo dalje, 1:0 je – jasan je Milojević.