Derbi dobio crnogorski derbi AdmiralBet ABA lige! Mornar pao u Baru (VIDEO)

09.04.2022

20:58

0

Gosti vodili sa 25 poena razlike na poluvremenu, pa na kraju jedva odbranili trijumf

Vladimir Mihailović - Copyright AdmiralBet ABA liga/Mornar-Barsko zlato/MEDIA Pro

Iako je poznato da neće igrati u plej-ofu AdmiralBet ABA lige, košarkaši Mornara i Derbija odigrali su dobru utakmicu u Baru.

Slavili su gosti sa 88:82 (29:13, 25:16, 26:32, 8:21) zahvaljujući Kenanu Kamenjašu koji je ubacio 25 poena. Ispratili su ga Flečer Megi sa 14 i Džastin Edvards sa 11 poena.

U redovima domaćina po 23 poena postigli su Vladimir Mihailović i Marko Jeremić.

Vodila je ekipa Derbija od samog početka utakmice, na poluvreme otišla sa plus 25, ali su domaći uspeli da se trgnu i u nastavku svedu poraz na šest poena razlike.