17:49

0

Ljubljančani povezali 11 trijumfa u različitim takmičenjima

ppppppppppppppppp - Copyright ABA/Cedevita Olimpija/Ales Fevzer

Nestvarni niz Cedevita Olimpije traje! Ekipa Jurice Golemca ne zna da izgubi, pa je sada vezala čak 11 trijumfa! Svoju porciju dobila je i Mega rezultatom 92:81  u okviru AdmiralBet ABA lige.

Cedevita je mnogo snažnije otvorila meč, dala je čak 31 poen u prvoj četvrtini, ali je mladi tim Mege i pored toga uspeo da bude konkurentan do same završnice.

Gledali smo efikasan meč sa obe strane, a Cedevita je u poslednjih pet minuta ušla sa prednošću od sedam poena razlike.

Cedevita je u svom nizu dobijala utakmice u okviru Evrokupa, AdmiralBet ABA lige, lige Slovenije i Kupa Slovenije. Poslednji poraz doživela je još u januaru. A sada je polovina marta!

Najefikasniji u novoj pobedi Cedevite bio je Edo Murić sa 16 datih poena. Sa druge strane Đurišić je ubacio 16, a Matković 15 poena.