Luka je ušao i Real je udvostručio razliku: Srbin sija u derbiju Madrida! (VIDEO)

21:27

0

Kraljevski klub je slavio 2:0

Tan2021-12-4_2223125_0 - Copyright Tanjug/AP

Fudbaleri Reala u gradskom derbiju savladali su Atletiko sa 2:0 (1:0), a srpski napadač Luka Jović ponovo je imao zapaženu ulogu.

Naime, Luka je u igru ušao na poluvremenu, pri rezultatu 1:0 za Kraljeve, a ubrzo je bio deo akcije koja je udvostručila razliku.

Jović je kao i u prethodnom kolu zamenio Karima Benzemu, strelca prvog gola, dok je u 57. minutu precizan bio Marko Asensio.

Atletiku nije pomogao ni dobro raspoloženi Luis Suarez koji je pretio, ali nije uspeo da savlada Kurtoa.

Treba napomenuti da je aktuelni šampion Primere znatno oslabljen neigranjem glavnog igrača u odbrani, crnogorskog rerpezentativca Stefana Savić, koji će zbog povrede butine biti van terena do kraja kalendarske godine.